Jdi na obsah Jdi na menu

Dlouhodobé tabulky

13. 4. 2021

Dlouhodobé tabulky muži AC Čejkovice k 31.12.2020

 

100 m

Hojač Michal                  1980        11,0              150901          Brno

Hojač Michal                   1980         11,31            210902          Uh.Hradiště

Hájek Miroslav               1956           11,3              240575           Hodonín 

Machalínek Zdeněk         1962        11,6              170580         Velká nad Veličkou

Klimek Roman                1969         11,6              270496         Hodonín

Novotný Pavel                 1963          11,7              200981         Břeclav

Sýkora Pavel                   1963          11,7              090581           Gottwaldov

Čuřík Radim                    1976           11,7              040694         Ostrava

Damborský Petr              1951           11,8              020575         Slavkov

Mokruša Ladislav            1964           11,8              050586         Hodonín

Opluštil Libor                  1973             11,9              210594         Břeclav

 

200 m

Hojač Michal           1980            23,1               150901          Brno

Hojač Michal            1980            23,28            210902            Uh.Hradiště

Klimek Roman          1969            23,5            030695            Zlín

Hájek Miroslav          1956            23,9            240678            Břeclav

Machalínek Zdeněk   1962            24,0            260880            Jihlava

Mokruša Ladislav      1964            24,0            220581            Hodonín

Kratochvíl Ladislav     1968            24,4            120684            Jihlava

Opluštil Libor              1973            24,4            300598            Hodonín

Čučík Radim              1976            24,5            180694            Jihlava

Stávek Milan              1965            24,6            260581            Hodonín

Guliš Václav              1959            24,9            050882            Hodonín

Veverka Josef           1958            25,1            090574            Slavkov

 

400 m

Klimek Roman            1969            51,2            200595            Třinec

Damborský Lubomír     1976            51,7            150901            Brno

Damborský Lubomír     1976             52,02            020900            Třinec

Hájek Miroslav              1956            53,2            030678            Brno

Veverka Josef               1958            53,3            030678            Brno

Merta Marek                  1986            53,06            180502            Hodonín

Mokruša Ladislav           1964            53,9            260682            Hodonín

Herman Zbyněk             1969            54,78            150889            Praha

Guliš Václav                   1959            54,8            030983            Kroměříž

Veverka Petr                  1964            54,9            110683            Hh. Hradiště

Markusík Josef               1958            55,0            120676            Velká nad Veličkou

Kratochvíl Ladislav         1968            55,2            240586            Hodonín

 

800 m

Minařík Miroslav       1971            1:57,5            030696            Zlín

Veverka Josef            1958            1:57,9            240586            Hodonín

Damborský Lubomír   1976            1:58,2            150901            Brno

Veverka Petr               1964            2:00,4            050682            Brno

Kmenta František       1958            2:01,2            270883            Hodonín

Guliš Václav                1957            2:02,5            120682            Hodonín

Herman Zbyněk           1969            2:03,0            040688            Hodonín

Merta Marek                 1986            2:03,8            210902            Uh.Hradiště

Jelínek Josef                1950            2:04,1            250675            Hluk

Stávek Milan                 1965            2:04,2            290582            Hodonín

Škrobák Miroslav          1955            2:06,0            060774            Hluk

 

1000 m

Kmenta František    1958            2:38,5            070883            Gottwaldov

Veverka Josef            1958            2:41,5            250882            Hodonín

Damborský Lubomír   1976            2:42,5            031098            Hodonín

Veverka Jaroslav        1962            2:47,8            090883            Gottwaldov

 

1500 m

Minařík Miroslav       1971            3:57,6            100695            Ostrava

Veverka Josef            1958            4:04,2            120682            Hodonín

Veverka Petr              1964            4:07,5            270887            Prostějov

Kmenta František      1958            4:09,0            090686            Břeclav

Veverka Jaroslav       1962            4:11,7            170886            Dobruška

Damborský Lubomír   1976            4:14,9            210902            Uh.Hradiště

Svoboda Jiří                1969            4:16,3            200687            Vyškov

Jelínek Josef               1950            4:19,6            290576            Hluk

Konečný Antonín         1958            4:20,6            190679            Velká nad Veličkou

Guliš Václav                 1959            2:21,7            210588            Znojmo

 

1 míle

Veverka Petr            1964            4:32,2            170883         Hodonín

Damborský Lubomír  1976            4:33,2            050702            Hodonín

Kmenta František       1958            4:36,0            170884            Hodonín

Veverka Josef            1958            4:38,8            080579            Slavkov

Veverka Jaroslav        1962            4:43,0            170883            Hodonín

Merta Marek                1986            4:54,6            050702            Hodonín

Kmenta Josef               1963            5:39,0            080579            Slavkov

Veverka Miroslav         1965            6:03,0            080579            Slavkov

 

3000 m

Klimeš Pavel            1958            8:48,6            270898            Hodonín

Veverka Jaroslav       1962            8:53,2            280985            Znojmo

Kmenta František       1958            9:00,3            170983            Hodonín

Svoboda Jiří               1969            9:09,5            140788            Skalica

Minařík Miroslav         1971            9:16,2            200997            Olomouc

Veverka Josef            1958            9:18,1            280981            Znojmo

Veverka Petr              1964            9:22,4            050881            Hodonín

Kadlec Miroslav         1962            9:22,8            270898            Hodonín

Damborský Lubomír   1976            9:32,3            270898            Hodonín

Konečný Antonín         1958            9:35,8            080578            Slavkov

 

5000 m

Veverka Jaroslav    1962            15:04,2            030585            Blansko

Klimeš Pavel            1958            15:12,04            300598            Hodonín

Minařík Miroslav       1971            15:31,3            240597            Třinec

Veverka Josef           1958            15:32,8            110982            Brno

Veverka Petr             1964            15:34,5            290982            Břeclav

Svoboda Jiří              1969            15:37,9            210588            Znojmo

Kadlec Petr               1965            15:37,9            290698            Opava

Kmenta František      1958            15:49,4            260983            Břeclav

Konečný Antonín       1958            16:08,6            040677            Slavičín

Kadlec Miroslav          1962            16:32,9            290400            Hodonín

 

10 000 m

Veverka Jaroslav      1962            31:47,2            280886            Praha

Damborský Zdeněk    1939            32:21,2            000063            Brno

Veverka Petr               1964            33:16,9            180993            Ostrava

Kadlec Petr                 1965            33:26,85            060698            Brno

Kmenta František        1958            33:46,6            230690            Břeclav

Kadlec Miroslav           1962            34:14,2            310597            Brno

Svoboda Jiří                1969            35:04,0            270598            Hodonín

Mezík Aleš                   1980            36:0143            260698            Vítkovice

Lupač František           1973            42:14,0            310597            Hodonín

 

Půlmaraton

Kadlec Petr            1965            1:07,26            010599            Domažlice

Klimeš Pavel           1958            1:09,40            070698            Strážnice

Minařík Miroslav      1971            1:10,25            010697            Strážnice

 

Maraton

Kadlec Petr             1971            2:24,43            181097            Lausanne

Veverka Jaroslav      1962            2:27,17            140485            Otrokovice

Veverka Josef           1958            2:48,21            260492            Wien

Kmenta František      1958            2:59,51            260492            Wien

 

Hodinovka

Kadlec Petr             1965            18 775            041097            Hodonín

Klimeš Pavel            1958            18 088            071000            Hodonín

Minařík Miroslav       1971            17 250            010597            Uh.Hradiště

Kadlec Miroslav        1962            16 577            010598            Uh.Hradiště

Damborský Luboš     1976            15 419            031098            Hodonín

Jelínek Josef             1950            14 760            110882            Hodonín

 

110m překážek

Damborský Roman     1979            15,62            210902            Uh.Hradiště

Pecůch Jiří                    1972            15,79            180696            Třinec

Marada Vít                    1970            15,9            180694            Jihlava

Mokruša Ladislav         1964            16,0            250688            Uh.Hradiště

Hlinecký Marek            1980            16,95            210902            Uh.Hradiště

Plundrák Pavel            1961            17,0            250585            Hodonín

Damborský Petr           1951            17,4            240575            Rousínov

Konečný Luboš            1977            18.0            040694            Ostrava

Škrobák Miroslav        1954            18,3            100679            Břeclav

Hnidák Pavel              1963            18,4            090690            Zábřeh

 

200m překážek

Pecůch Jiří                1972            27,50            070594            Brno

Mokruša Ladislav       1964            29,9            140589            Vyškov

 

400m překážek

Klimek Roman          1969            53,40            060795            Ostrava

Marada Vít                 1970            38,5            180993            Ostrava

Mokruša Ladislav      1964            59,7            050682            Brno

Pecůch Jiří               1972            61,0            040694            Ostrava

Opluštil Libor            1973            65,1            170994            Hranice

Hajduch Tomáš        1982            65,45            290599            Třinec

Pavka Václav          1974            67,5            190992            Brno

 

3 000m překážek

Veverka Jaroslav     1962            9:42,2            080881            Gottwaldov

Veverka Josef            1958            9:50,6            150582            Brno

Damborský Zdeněk    1939            9:52,5            100563            Gottwaldov

Veverka Petr               1964            10:01,5            290691            Ostrava

Svoboda Jiří                1969            10:29,0            180888            Hodonín

 

3 km chůze

Kmenta František      1958            12:15,4            050999            Opava

Kmenta František        1970            15:39,8            050999            Opava

 

5 km chůze

Kmenta František      1958            20:46,0            230897            Hildesheim

Kmenta František        1970            27:36,73            080100            Jablonec

 

10 km chůze

Kmenta František      1958            42:03,0            120498         Olomouc

Kmenta František        1970            53:14            120498            Olomouc

Guliš Václav                1959            55:11            100990            Třebíč

Jelínek Josef              1950            55:12            100999            Třebíč

Veverka Josef            1958            58:02            100999            Třebíč

Lupač František         1973            1:03:40            100999            Třebíč

 

20 km chůze

Kmenta František    1958            1:27:06            100997            Rumburk

Veverka Josef            1958            1:50:24            260596            Praha

Kmenta František      1970            1:51:05            170598            Praha

Jelínek Josef             1950            1:55:57            260596            Praha

 

30 km chůze

Kmenta František    1958            2:26:12            030396            Lugano

 

50 km chůze

Kmenta František    1958            4:01:19            02099            Mezidon

Kmenta František      1970            5:27:45            21698            Přerov

 

Hodinovka chůze

Kmenta František    1958            13 600            280996            Hodonín

 

Skok vysoký

Marada Vít               1970            2,08            180696            Třinec

Novotný Pavel           1963            1,95            210583            Hodonín

Slabý Luděk              1968            1,95            280686            Třinec

Novotný Milan           1982            1,95 h            230299            Čejkovice

Plundrák Pavel         1961            1,91            140589            Vyškov

Pecůch Jiří               1972            1,91            290691            Ostrava

Martinec Miloš         1972            1,90            080390            Hodonín

Koliba Pavel             1979            1,90            080598            Třinec

Konečný Luboš        1977            1,88            200692            Zlín

Štěpánek Miroslav   1985            1,88            210902            Uh.hradiště

 

Skok o tyči

Chlebík Jaroslav    1991            5,00            060711            Břeclav

Opluštil Libor           1973            4,80 h            190197            Praha

Damborský Roman  1979            4,40            270501            Vítkovice

Koliba Pavel             1979            4,31            250596            Ostrava

Janek Jiří                  1978            4,30 h            110295            0strava

Pavka Václav            1974            4,25            180694            Jihlava

Plundrák Pavel         1961            4,10            230587            Hodonín

Pecůch Jiří               1972            4,00            210996            Olomouc

Strýček Henrich        2002            3,91            150918            Ostrava

Hřiba Pavel              1978            3,80            270595            Ostrava

Hlaváč Vladimír        1982            3,80            270501            Vítkovice

 

Skok daleký

Mokruša Ladislav    1964            7,02            210588            Znojmo

Damborský Roman    1979            6,84            210902            Uh.Hradiště

Hnidák Pavel              1963            6,80            230587            Hodonín

Damborský Petr         1951            6,60            300673            Brno

Novotný Pavel            1963            6,53            080581            Velká nad Veličkou

Janek Jiří                    1978            6,53 h            310198            Ostrava

Merta Pavel                1974            6,43            060692            Třinec

Jeřábek Zdeněk         1968            6,26            130785            Uh.Hradiště

Martinec Miloš           1972            6,16            270797            Čejkovice

 

Trojskok

Martinec Miloš        1972            14,64 h            140298            Praha

Damborský Petr       1951            14,45            201774            Čejkovice

Novotný Pavel          1963            14,08            050781            Ústí nad Labem

Hlinecký Marek        1980            14,04            070902            Opava

Hnidák Pavel            1963            14,00            150582            Brno

Mokruša Ladislav    1964            13,84            210688            Znojmo

Plundrák Pavel        1961            13,43            270785            Hodonín

Marada Vít               1970            13,43            200593            Hodonín

Jeřábek Zdeněk       1968            13,42 h            050185            Ostrava

Michna Ladislav       1960            13,35            290478            Hodonín

 

Vrh koulí

Holák Libor           1967            13,48            060698            Brno

Valent Gejza           1953            12,36            010602            Hodonín

Sýkora Pavel           1963            12,15            130785            Uh.Hradiště

Plundrák Pavel        1960            11,79            090589            Čejkovice

Pavka Václav           1974            11,70            180596            Hodonín

Varmuža Josef          1950            11,25            111075            Hodonín

Valíček Milan            1958            11,20            210577            Velká nad Veličkou

Hřiba František         1951            11,00            080582            Vyškov

Jelínek Martin           1975            10,57            230497            Brno

Šrajbr Pavel              1979            10,68            160900            Hranice

 

Hod Diskem

Valent Gejza           1953            53,23            260800         Čejkovice

Holák Libor              1967            44,13            160601            Hranice

Sýkora Pavel           1963            39,66            130785            Uh.Hradiště

Jelínek Martin          1975            39,53            010599            Brno

Pavka Jaroslav        1967            37,60            160601            Hranice

Valíček Milan           1958            37,50            210583            Hodonín

Varmuža Josef        1950            36,34            290576            Hluk

Hřiba František       1951            34,74            280883            Brno

Koliba Pavel           1979            33,78            290498            Brno

Plundrák Pavel       1960            33,42            250585            Hodonín

 

Hod oštěpem – starý typ

Jeřábek Zdeněk     1968            59,92            230587            Hodonín

Valíček Milan           1958            59,88            150576            Vyškov

Varmuža Josef        1950            55,07            070675            Prostějov

Hřiba František        1951            54,40            300483            Hodonín

Plundrák Pavel        1961            53,48            140589            Vyškov

Mokruša Josef         1962            53,38            020587            Hodonín

Konečný Josef         1969            52,30            230587            Hodonín

Markusík Ladislav   1959            51,70            290478            Hodonín

Hnidák Pavel           1963            47,40            030586            Hodonín

Malík Miroslav         1963            44,88            290889            Prostějov

 

Hod oštěpem – nový typ

Hudeček Ondřej      1981            65.58            020601            Olomouc

Adamec Zdeněk        1956            58.48            180694            Jihlava

Opluštil Kryštof          2002            55,90            110820            Čejkovice

Janek Jiří                  1978            50,74            180502            Hodonín

Plundrák Pavel          1961            50,28            200590            Ostrava

Jeřábek Zdeněk        1968            47,58            030897            Čejkovice

Mokruša Josef          1962            45,80            200590            Ostrava

Maniš Zdeněk           1981            45,40            230598            Hodonín

Pavka Václav            1974            44,02            180694            Jihlava

Malík Miroslav           1963            41,66            200590            Ostrava

 

Hod Kladivem

Jelínek Martin         1975            57,09            050699            Třebíč

Kratochvíl Jakub       2003            54,36            230820            Znojmo

Malík Miroslav         1963            51,38            060296            Třinec

Mokruša Josef         1962            49,92            130590            Čejkovice

Hřiba Pavel              1978            49,80            150602            Hodonín

Hřiba František        1951            47,05            060986            Břeclav

Pavka Jaroslav        1967            44,64            230696            Otrokovice

Hnidák Pavel           1963            43,74            220696            Opava

Martinec Matěj         2004            43,23            230820            Znojmo

Škrobák Filip            2003            40,46            040720            Vyškov

 

Hod Břemenem 16 kg

Jelínek Martin       1975            17,73            050300            Pardubice

 

Hod Břemenem 25,4 kg

Hřiba Pavel           1978            9,33            090901            Čejkovice

Jelínek Martin         1975            9,03            150902            Čejkovice

Konečný Lubomír    1977            7,98            150902            Čejkovice

Pavka Jaroslav        1967            7,50            090901            Čejkovice

Hnidák Pavel           1963            7,16            050998            Čejkovice

Mokruša Josef         1962            6,95            120900            Čejkovice

 

Hod 50 kg Kamenenem

Hřiba Pavel             1978            4,10            150902            Čejkovice

Opluštil Libor           1973            4,01            090901            Čejkovice

Valent Gejza            1953            3,72            150902            Čejkovice

Hlinecký Lukáš        1977            3,69            150902            Čejkovice

Pavka Jaroslav        1967            3,47            090901            Čejkovice

Hnidák Pavel           1963            3,47            150902            Čejkovice

Damborský Roman  1979            3,26            150902            Čejkovice

Mokruša Josef         1962            3,08            120999            Čejkovice

Konečný Luboš        1977            2,71            150902            Čejkovice

 

Desetiboj

Plundrák Pavel        1961            5 279            300689            Hodonín

Damborský Petr        1951            5 154            051075            Hodonín

Pecůch Jiří                1972            4988            190895            Praha